Kassipesa foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kassipesa foorum

Kassisõpradele suhtlemiseks!
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Nüüd saab kommenteerida!

Go down 
AutorTeade
Janne
Administraator
Janne


Postituste arv : 53
Punktid : 127
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Eesti, Tartumaa, Alatskivi

Nüüd saab kommenteerida! Empty
PostitaminePealkiri: Nüüd saab kommenteerida!   Nüüd saab kommenteerida! EmptyTeis Okt 27, 2009 11:17 pm

Nüüd saab kasutajasid ka kommenteerida ehk iseloomustada. See on hea näitamiseks, mida te kasutajatest arvate. See on vahva meelelahutus.
Juhul kui on kasutajasid,kes ei tea, kuidas see käib, seletan ma selle lahti.
Lähete kasutaja profiilile, üleval on selline asi nagu : Visitor messages , klikate sinna peale ja sealt saabki kommenteerida.
Mõnusat kasutamist.


Admin Janne.
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nüüd saab kommenteerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saab kommenteerida!   Nüüd saab kommenteerida! EmptyKolm Okt 28, 2009 9:54 pm

Ma ei saanud väga-hästi aru, kuidas see käib ?
Tagasi üles Go down
Janne
Administraator
Janne


Postituste arv : 53
Punktid : 127
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Eesti, Tartumaa, Alatskivi

Nüüd saab kommenteerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saab kommenteerida!   Nüüd saab kommenteerida! EmptyKolm Okt 28, 2009 10:08 pm

Zupzz kirjutas:
Ma ei saanud väga-hästi aru, kuidas see käib ?

Tegelikult on see väga lihtne. Lähed kellegi kasutaja profiilile, seal üleval on selliseid asjad: "Visitor messages", "Profiil", "Statistics", "Friends", "Contact". Nende seast tuleb valida "Visitor messages", klikad sinna ja seal on nupp nimega " newpost", klikates sinna peale, oledki jõudnud kohta, kus saab teisi kommenteerida.
Loodan, et suutsin nüüd selgitada piisavalt täpselt ja arusaadavalt!
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee
Sponsored content





Nüüd saab kommenteerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd saab kommenteerida!   Nüüd saab kommenteerida! Empty

Tagasi üles Go down
 
Nüüd saab kommenteerida!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kassipesa foorum :: Kassipesa :: Foorumi teadeanded-
Hüppa: