Kassipesa foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kassipesa foorum

Kassisõpradele suhtlemiseks!
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida arvad sina?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Janne
Administraator
Janne


Postituste arv : 53
Punktid : 127
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Eesti, Tartumaa, Alatskivi

Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyEsm Okt 26, 2009 11:21 am

Siia teeme pisikese arutelu. Mida teie arvate närilistest? Kõik võiks oma arvamust avaldada.
Ma tean päris paljusid inimesi, kellele ei meeldi väga närilised. Eriti on paljud vastu hiirte, rottide ja selliste näriliste vastu. Kuna nad on nii väiksed ja neil on pikk saba.
Mina arvan, et nad on ikkagi loomad. Ja loom on armas. Ühtegi looma ei tohiks hukka mõista ainult sellepärast, et tal on pikk saba või pole paks karvastik. Kodu närilised ja metsikud närilised pole ühesugused. Kodu närilised tahavad samamoodi hoolitsust ja armastust, nagu tahavad seda koerad ja kassid. Nad ise ju ka hoolivad ja armastavad nii kuis suudavad.
Ma tean, et mitte kõik pole sellised inimesed, kes närilisi hukka mõistavad, aga siiski on neid ikka päris palju.

Avaldage ka oma arvamus.
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee
Tyrty
Administraator
Tyrty


Postituste arv : 25
Punktid : 57
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Tartu

Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyEsm Okt 26, 2009 11:53 am

Endal on ka kodus olnud igasuguseid närilisi ja ei kurda, et nad oleksid hirmsad või halvad. Endal on kodus praegu 2 armsat deegut. Mina näiteks armastan närilisi.
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee/forum.htm
Külaline
Külaline




Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyEsm Okt 26, 2009 1:54 pm

Mul on endal kodus 5 närilist, Ma hoolitsen nende eest ja nõustun teiega
Tagasi üles Go down
Jessi10

Jessi10


Postituste arv : 23
Punktid : 29
Join date : 26/10/2009
Asukoht : Valgamaa,Valga

Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyEsm Okt 26, 2009 6:53 pm

Kodus on mul 1 jänes.Olen nõus! Närilised on väga armsad loomakesed,armastan kõiki loomi!
Tagasi üles Go down
Devil

Devil


Postituste arv : 3
Punktid : 8
Join date : 25/10/2009

Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyTeis Okt 27, 2009 12:17 pm

Kasvatan juba pikemat aega kolme deegut. Olen ka üsna tuntud pisikate foorumi haldaja http://semu.zum.ee/ ning tean öelda, et ega need närilised pole kerged loomad.
Jah, need kes loomi kasvatavad siit-sealt, nendel on kergem, kuid need kes ikkagi panevad rõhku kasvandusele ja suuremale kasvatamisele, teavad, et see pole kerge.
Tagasi üles Go down
Anni
Noormoderaator
Anni


Postituste arv : 23
Punktid : 35
Join date : 26/10/2009
Vanus : 28
Asukoht : Hiiumaa

Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? EmptyNelj Okt 29, 2009 4:46 pm

Hetkel on olnud kõik nõus et kõik närilised on armsad. Mina saan nüüd hakata vastu rääkima Razz Mulle ei meeldi absoluutselt sfinks rotid, ma ei ütle kellegile kellel nad kodus on midagi halba, aga endale ma neid ei tahaks, samas ma olen tõsine oravate(pisikesed) ja merisigade fänn. Väga rõõmus Kunagi oleksin endale peaaegu orava ostnud, aga ta maksis liiga palju. kurb
Enamus närilisi mulle tegelikult meeldib aga kõik kindlasti mitte. Keerlevad silmad

Mida arvad sina? 1
Vöötorav Ma armastan sind
Mida arvad sina? ObXB25WtU6
Sfinks rott
Mida arvad sina? 186866l
Merisiga Ma armastan sind
Tagasi üles Go down
http://ih-ha-ha.forum.co.ee
Sponsored content





Mida arvad sina? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida arvad sina?   Mida arvad sina? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida arvad sina?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teie kiisud joovad ?
» Mida sinu kass sööb erilist?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kassipesa foorum :: teised koduloomad :: Närilised-
Hüppa: