Kassipesa foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kassipesa foorum

Kassisõpradele suhtlemiseks!
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pikakarvaliste kiisude kammimine.

Go down 
AutorTeade
Tyrty
Administraator
Tyrty


Postituste arv : 25
Punktid : 57
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Tartu

Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty
PostitaminePealkiri: Pikakarvaliste kiisude kammimine.   Pikakarvaliste kiisude kammimine. EmptyPüh Okt 25, 2009 8:48 pm

Pikakarvaliste kasside kammimine on küll tülikas, kuid seda peab tegema. Olen kuulnud, et pikakarvalistele pannakse spetsiaalset buudrit ja see tuleb kasukast välja kammida. Ma nüüd väga hästi ei saanud aru, et kas võib kasutada beebi buudrit või on olemas spetsaalne buuder kasside jaoks? Kui kalliks läheks see maksma ja kust on seda võimalik endale soetada?
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee/forum.htm
Külaline
Külaline




Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikakarvaliste kiisude kammimine.   Pikakarvaliste kiisude kammimine. EmptyEsm Okt 26, 2009 1:44 pm

Ma olen ka kuulnud sellest et kassidele on tehtud pusa eemaldaja, agfa kõik poed kus ma olen käinud, seal öeldakse et seda pole :S
Tagasi üles Go down
Tyrty
Administraator
Tyrty


Postituste arv : 25
Punktid : 57
Join date : 25/10/2009
Asukoht : Tartu

Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikakarvaliste kiisude kammimine.   Pikakarvaliste kiisude kammimine. EmptyEsm Okt 26, 2009 1:50 pm

Milline see pusade eemaldaja välja näeb? Olen ka vist kuulnud, kuid ei tule meelde.
Tagasi üles Go down
https://kassipesa.forum.co.ee/forum.htm
Külaline
Külaline




Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikakarvaliste kiisude kammimine.   Pikakarvaliste kiisude kammimine. EmptyTeis Okt 27, 2009 11:28 am

See on sellises purgis, mida saab pihustada kassi karvale peale
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikakarvaliste kiisude kammimine.   Pikakarvaliste kiisude kammimine. Empty

Tagasi üles Go down
 
Pikakarvaliste kiisude kammimine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kassipesa foorum :: Kass ja seadus :: Kassipidamine-
Hüppa: